Süper Kupa’nın İlk 11’leri Açıklandı!

Gözler Şanlurfa’daki Süper Kupa finaline çevrildi. İşte Galatasaray ve Fenerbahçe ile oynanacak Süper Kupa finali İşte maçın ilk 11’leri…

Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa finaline U19 Takımı ile çıkma kararı alan Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, maç öncesi sarı-lacivertli takımın kamp yaptığı otelde basın toplantısı düzenledi.

Ali Koç, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“İslam Çupi’nin sözlerini hatırlamanın tam zamanı. Fenerbahçe; yüzde 50-50 şansı olan bir müsabakaya A takımını getirmemiş, kupa şansını zayıflatmıştır. Bunu da inandığı ilkeler, değerler ve uğradığı haksızlıklara isyan etme noktasına geldiği için yapmıştır.

Son deplasman maçımızda futbolcularımıza yapılan linç girişimi… Son haftalarda çalınan şampiyonluklarımız. Suikast girişiminin çözülememesi… Aradan dokuz sene geçti hala bir ilerleme yok. Bütün bu kötülüklerin, anormalliklerin sadece tek bir takımın başına gelmesi, artık Fenerbahçe Spor Kulübü’nü isyan edecek hale getirmiştir. Bu nedenle bunun ilk adımını, bugün istemeden de olsa, değerli şehrimiz Şanlıurfa’da atıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir